Треньорът на националния отбор по футбол Лотар Матеус и звездата на Левски Гара Дембеле се намесиха в битката за секс символ на годината. Двамата попаднаха в номинациите с гласовете на журналисти. Останалите кандидати за отличието са главният секретар на МВР Калин Георгиев и актьорът от сериала "Стъклен дом" Калин Врачански.
Наградите ще бъдат раздадени на церемония с гръмкото име "Нощта на секс бомбите", която ще се проведе на 9 февруари в чалга клуб БИАД. Сред номинираните има и още спортисти. Двама от избраниците на Матеус - Валери Божинов и Благой Георгиев, попаднаха в номинациите за тройка на годината. Божинов е там, тъй като заряза Алисия заради Николета Лозанова. Благо Георгиев пък е отличен за любовния триъгълник с Лияна и Христина.
Междувременно Гара Дембеле разкри пред Маxim, че никога не е имал интерес към българка: "Българките са много хубави, но навсякъде по света има красавици. Аз си имам приятелка от 3 години, тя ми дава всичко."
Нападателят на Левски отрече слуховете, че е забременил певица. "Вече започнах да свиквам с клюките в България. Написаха се някакви неща, че съм заплашвал момиче с убийство, ако не направи аборт. Представяте ли си?!", допълни Гара.
Матеус и Дембеле се бият за секс символ
