Когато се запознахме с нея през 2006 година, г-ца Лозанова беше обикновено момиче от Пловдив с големи мечти, пише "Плейбой" в карето на интервюто си с красавицата. След титлата "Мис Плеймейт" 2006 те изведнъж започнаха да се сбъдват със зверско темпо и днес Николета е това, което купища други момичета искат да бъдат: една от най-известните българки. Ето и част от интервюто пред мъжкото списание на интимната половинка на футболиста Валери Божинов.
- Направо към въпроса, който вълнува отделни читатели и цели колективи: как да свалим Николета Лозанова, без да играем в Парма?
- Не е толкова трудно, колкото изглежда. За да спечелите сърцето на една момиче, не е нужно кой знае какво: демонстрирате интерес и внимание, а тя си преценява дали нещата ще продължат. Това, което мен ме отблъсква най-много, е когато един мъж ме възприема просто като красива кукла.
- Какво има Валери, което ние нямаме?
- Освен татуировки? Обичам усмивката му и това, че знае как да ме накара да се чувствам специална и да не ми е скучно. Например, веднъж ми каза, че ще ме заведе на едно място, но преди това трябва да ми върже очите. Когато стигнахме, видях, че сме в зоопарка в Болоня, където отдавна исках да отида. Купихме си сладолед и се мотахме там цял следобяд.
- Позволяваш ли да ти връзват очите и на други места?
- Ха-ха, това с връзването е някак извън моите разбирания за секс. Не обичам също така мъжът да е груб. Харесва ми да ме дърпат лекичко за косата, но това общо-взето е границата.
- А ако Валери реши примерно те понапляска, защото не си слушкала?
- На Валери му е позволено всичко. Под "всичко" имам предвид наистина всичко.
- Най-популярната фантазия сред приятелките на футболисти е да правят секс на терена на празен стадион. Ти искаш ли?
- Да, само че бих предпочела стадионът да е пълен (смее се).
Николета иска секс пред пълен стадион
