РАИ няма да плати 500 хиляди евро, за да види Бекъм на „Сан Ремо”

РАИ няма да плати 500 хиляди евро, за да види Бекъм на „Сан Ремо”

Появата на Дейвид Бекъм на известния италиански музикален фестивал „Сан Ремо” става все по-невъзможна, след като агентите на англичанина поискаха половин милион евро за присъствието му.

Появата на Дейвид Бекъм на известния италиански музикален фестивал „Сан Ремо” става все по-невъзможна, след като агентите на англичанина поискаха половин милион евро за присъствието му.

Телевизия РАИ, която е основен организатор на шоуто отказа да плати космическата сума на Бекс, въпреки, че всички в Италия очакваха той да присъства на „Сан Ремо”.

„Никога не сме се договаряли с Бекъм и вече нямаме и такова желание. Трябва да изключим възможността РАИ да плати такива пари на някого, било той и Дейвид Бекъм”, заявиха от организаторите на фестивала.

Джипът на Наско Сираков засечен в сериозно нарушение (ВИДЕО)

Кадърът е направен в 14:37 ч в неделя

Буфон със специални подаръци от Стоичков и Георги Иванов (ВИДЕО)

Легендата на Италия посети музея на Камата

Стоичков и Пандев дариха екипите си от благотворителния мач във Варна

Те ще бъдат част от колекцията на Юнашкия салон, където се съхраняват много спортни реликви, показващи големите постижения на варненските спортисти

50% от младежите са пробвали наркотици

Младежки психолог: създава се погрешна картина, че всички го правят, обществото е толерантно

Валентин Михов с ПТП на "Цариградско шосе"

Председателят на Обществения съвет на БФС претърпя лека катастрофа

Христо Стоичков гостува в Сандански

За почитателите на Христо Стоичков е предвиден щанд с фен артикули от бранда H8S Hristo Stoitchkov

Благотворителният мач събра над 100 000 лева за Кочани

Шоуто завърши с голям купон в курорта Албена

Бивша на Роналдо е новата на Григор? (СНИМКИ)

Ейса Гонсалес има серия от звездни връзки

Левски поздрави Наско Сираков

За рождения ден