След Байерн: Неймар загуби и на покер

След Байерн: Неймар загуби и на покер

Бразилецът на 2 турнира в деня след загубата в ШЛ

Звездата на Пари Сен Жермен Неймар участва в турнир по покер в Париж, ден след като отборът му загуби от Байерн Мюнхен с 0:1 в Шампионската лига, съобщи вестник "Екип".

Бразилецът е посланик на PokerStars и е бил на турнир по покер в хотел "Хаят Редженси" в Париж, но е бил елиминиран бързо.

31-годишният Неймар е играл малко по-късно и на друг престижен турнир Mystery Bounty, където входът е 10 000 евро.

Бразилецът е успял да премине през първия кръг и се е класирал на 30-о място от 45 участника.

Илиана Раева: Държавна сигурност преследваше мен и Наско (ВИДЕО)

Лъжи, предателства и интриги бележат живота на собственика на Левски

Роналдо направи уникална реклама на Халкидики

Кристиано Роналдо прекара моменти на релакс в Халкидики и сподели впечатляващи снимки със своите 661 милиона последователи в Instagram.

Продадоха исторически маратонки на Коби Брайънт за 240 000 долара

Маратонките на петкратния шампион на НБА Коби Брайънт, с които той изигра дебютния си мач в стартовия състав на Лос Анджелис Лейкърс, бяха продадени на търг за 240 хиляди долара

Футболистите на Ливърпул ще носят емблемата "Завинаги 20"

В памет на Диого Жота

Стоичков с изложба в памет на Трифон Иванов

Поводът е 60-годишнината от рождението на легендарния защитник

Хавиер Ернандес се извини за думите си

След като беше глобен от Мексиканската футболна федерация заради сексистки забележки

ЦСКА с инициатива за най-малките

„От този сезон подновяваме „Винаги у дома с ЦСКА“, насочена към децата по трибуните“, пишат „червените“

Съпругата на Диого Жота наруши мълчанието си месец след сватбата им

Съпругата на нападателя на Ливърпул Диого Жота отбеляза това, което трябваше е първият месец, в който са женени, три седмици след като той загина в автомобилна катастрофа

Откраднаха 20 трофея от къщата на Мишел Платини във Франция

Платини е успял да види мъж в черни дрехи с качулка