Вижте причината за развода на Кобе Брайънт (видео+снимки)

Вижте причината за развода на Кобе Брайънт (видео+снимки)

Дни след като стана ясно, че баскетболната звезда на ЛА Лейкърс Кобе Брайънт и съпру­гата му Ванеса се развеждат след 14-годишен брак, излезе ная­ве и причината.

Дни след като стана ясно, че баскетболната звезда на ЛА Лейкърс Кобе Брайънт и съпру­гата му Ванеса се развеждат след 14-годишен брак, излезе ная­ве и причината. Според инфор­мациите в медии­те отвъд Океана Брайънт от ня­колко месеца има авантюра с момичето на „Плейбой" Джесика Бурсиага.

Брайънт бил похарчил над ми­лион долара, за да обгрижва изкусителката. Тър­пението на съп­ругата му обаче преляло, когато разбрала, че мъ­жът й финансира новата си тръпка от семейните авоари,заделени за двете им дъ­щерички.

Двойката няма подписан предбрачен дого­вор, така че Ванеса може да полу­чи половината от състоянието на баскетболната звезда. Това оба­че далеч не е пър­вата забежка на Брайънт от брач­ното ложе. През 2008-а той имаше вземане-даване с бившата мажоретка на Лейкърс Ванеса Къри, а през 2003-та беше об­винен от 19-го-дишно момиче от Колорадо в изна­силване.

Легендите на Валенсия играха за Любо Пенев

На терена двубоят бе оспорван и динамичен

Карлос Насар се срещна със спортисти от ФАФА България

Срещата протече непринудено, без официална програма

В ЦСКА чакат Стойчо на банкета в понеделник

Легендарният футболист и треньор на ЦСКА е потвърдил присъствие на коледния банкет на ветераните

Пажин: След мача с ЦСКА трябваше да емигрирам от България (ВИДЕО)

Бившият защитник разкри защо е ударил шамар на Матея Кежман

Потвърдено: Световен шампион по футбол става актьор в театър

Адил Рами ще играе в театралната постановка "Игра на истина" на Филип Льолуш в театър "Аполо" в Париж

БФС взе участие в Коледен благотворителен мач

Българският футболен съюз взе участие в Коледен благотворителен мач в подкрепа на деца сираци от 113-то Средно училище „Сава Филаретов“ в София.

Актьор хвали треньора на Левски

Актьорът Кирил Ефремов никога не е криел  пристрастията си към Левски. Той често дава своето искрено мнение за представянето на тима за читателите на „Мач Телеграф“. Сега го потърсихме да коментира впечатленията си от бурната „синя“ есен. 

ЦСКА обяви победа в интернет

Ръководството на ЦСКА се похвали, че новото мобилно приложение на клуба се е превърнало в най-сваляното такова у нас.

Кристиано Роналдо ще участва в "Бързи и Яростни"?

Актьорът Вин Дизел загатна, че футболната суперзвезда Кристиано Роналдо може да се появи във финалния филм от поредицата "Бързи и яростни" – с работно заглавие Fast X: Part Two