Елетра Ламборгини иска сватба с Доктора (СНИМКИ)

Елетра Ламборгини иска сватба с Доктора (СНИМКИ)

Едва ли има нормален мъж, който да устои на наследницата на италианската автомобилна империя

Елетра Ламборгини наистина е електрикова жена. Едва ли има нормален мъж, който да устои на наследницата на италианската автомобилна империя, произвеждаща едни от най-скъпите и престижни коли в света. От друга страна е разбираемо 24-годишната внучка на основателя на концерна - Феручо Ламборгини, да е родена „с бензин в кръвта". Тя е луда фенка на МотоGP и съответно на мотоциклетния Крал - Валентино Роси. Елетра отдавна си мечтае за сватба с Доктора, макар и деветкратният световен шампион в различните класове да е с цели 13 лета по-голям от нея. 
 
„Той е мъжът на мечтите ми", признава Ламборгини в интервю за „Макс", съпровождащо поредната й влудяваща еротична фотосесия.

 

Никола Цолов се срещна с почитатели в Боровец

Пилотът от Формула 3 Никола Цолов се срещна с почитатели в курортен комплекс Боровец

Министър Пешев награди пилота Никола Цолов

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев връчи почетен плакет на българския автомобилен състезател Никола Цолов за изключителните му постижения във Формула 3.

Цолов: За мен беше забавно състезание

“Това е едно от най-добрите състезания за мен на мокро", каза той

Страхотен Никола Цолов на "Хунгароринг"(ВИДЕО)

Българинът стартира от 21-а позиция и се изкачи с 15 места

Никола Цолов завърши на 15-о място в спринтовото състезание за Голямата награда на Унгария

Българинът бе 21-ви в квалификацията в петък и успя да се изкачи с шест места нагоре

Хърватия е отново в календара на Световния рали шампионат

Ралито заменя това в Централна Европа

Победителят на “Спа” във Ф2 загуби триумфа си

Причината е грешна настройка по болида

Никола Цолов: Колата ми беше във въздуха

Българският пилот във Формула 3 - Никола Цолов, говори пред "Диема Спорт", след като основното състезание за Гран При на Белгия беше прекратено във втората обиколка заради проливен дъжд над пистата "Спа"

Прекратиха състезанието на Цолов заради проливен дъжд

Надпреварата на "Спа" приключи във втората обиколка