Сектор Г: Време е за мъже - до последен дъх и с цялото сърце!

Сектор Г: Време е за мъже - до последен дъх и с цялото сърце!
Източник: БГНЕС

Ето какво пишат от организацията

Организираните привърженици на ЦСКА от Трибуна Сектор Г излязоха със съобщение преди първия полуфинал на "червените" срещу Черно море на "Тича".

Ето какво пишат от организацията:

Въпреки тотално незадоволителното ни представяне в събота, на 9.04. гостуваме на Тича в първи полуфинален мач за Купата на България.

Каквото и да си говорим всичко извън борба за титлата в първенството за нас е провал, но този сезон очевидно това са реалностите, с които ще трябва да се справим. Въпреки това Купата остава последният шанс за поправителен и "спасяване" на сезона и силно се надяваме спортно-техническият ни щаб и футболистите да са разбрали важността на предстоящите два мача с "Черно море".

Очакваме пълно себераздаване и борба до последната секунда. Името и емблемата с трите звезди задължават и искаме да виждаме същите плам, хъс и борбеност, каквито даваме ние на всеки един мач по трибуните. Време е за мъже - до последен дъх и с цялото сърце!

Очакваме ви от 19:00 часа в сряда във Варна, когато битката започва! Бъди един от нас, защото ЦСКА зове!

Напред към победа!

И синът на Батков скочи на Божков

Тодор Тодоров Батков, син на бившия президент и собственик на Левски, публикува остър коментар в личния си профил във Facebook по повод последния казус между сините и Васил Божков.

Любо Младежа с мощна атака срещу Сираков

Вижте какво заяви популярният фен на Левски в социалните мрежи

Цварц на прощаване с Локо Пд: Не напуснах заради заплахи!

„Някои хора в клуба не приеха раздялата“, пише новият нападател на ЦСКА

Цветомир Найденов към Крушарски: Обирай балъците

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов взе отношение по трансфера на Жоел Цварц, който премина от Локомотив (Пд) в ЦСКА.

ИЗВЪНРЕДНО: Голям български клуб е пред фалит

Марица пловдив зове за подкрепа

Алекс Грозданов: Благодаря ти, Бразилия

Не е резултатът, който очаквахме, написа капитанът на волеболистите във фейсбук