Юношите до 17 г. надиграха Сливен с 5:0 в контрола

Спарингът се игра в Правец, младок от Локо (Пд) с два гола за категоричния успех

Юношеският национален отбор до 17 г. победи ОФК Сливен с 5:0 в контрола, която се игра в град Правец, съобщиха от БФС.

Първия гол в мача бе дело на бранителя на ЦСКА Павел Головодов, който се разписа с глава още в началото след добре развита атака и центриране на Матео Стаматов.

До края на първото полувреме Георги Русев удвои преднината на националите, след индивидуален рейт.

На почивката бяха извършени редица смени в състава на България, като в игра се появиха Димитър Шейтанов, Данаил Иванов, Атанас Ташолов, Тодор Таушанов, Георги Чукалов и Светослав Ковачев.

След подновяването на играта футболистът на Локомотив (Пловдив) Георги Чукалов даде комфортен аванс за тима на Александър Димитров, след като реализира два гола.

Последното попадение в полза на България бе дело на Светослав Ковачев, който преодоля няколко защитници и оформи крайното 5:0.

Съставът на България: Даниел Наумов ( 41 мин. - Димитър Шейтанов), Димитър Савов – ( 41 мин. - Данаил Иванов), Кристиян Славов – ( 41 мин. - Атанас Ташолов), Петко Христов – ( 41 мин. - Тодор Таушанов), Матео Стаматов, Ивайло Климентов, Илиян Стефанов – ( 41 мин. - Георги Чукалов), Павел Головодов, Асен Чандъров, Гeoрги Русев – ( 41 мин. - Светослав Ковачев), Росен Кръстев;

България U15 с реми срещу Косово (ВИДЕО)

Две дузпи и 1:1 в контрола, играна в Прищина

БФС търси усилено футболисти с български корени

До момента сме открили над 20 състезатели, обясни Лъчо Димов

Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор