Кристиан Димитров с цял мач при загуба на Хайдук (Сплит)

Тимът на българина претърпя поражение с 2:3 от Локомотив Загреб

Българският защитник Кристиан Димитров игра цял мач за Хайдук (Сплит) при драматична загуба с 2:3 от домакина Локомотив Загреб в 30-ия кръг на хърватското футболно първенство.

Победата на "железничарите" коронова като шампион на страната за 21-и път Динамо (Загреб), който шест кръга преди края има непреодолим аванс от 19 точки на върха.

Хайдук поведе с 2:0 след две попадения на Милош Чакташ през първото полувреме, но допусна обрат.

Денис Колингер намали в последните секунди преди почивката, а в средата на втората част Индрит Тучи изравни. Оливер Петрак в седмата минута на добавеното време донесе успеха на Локомотив, който с 53 точки се изкачи на второто място в класирането.

Хайдук пък вече е пети с 51 точки. Недостижимият първенец Динамо Загреб има 72 точки.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)