Берое заяви юношите за "А" група

Берое заяви юношите за "А" група

Целта е играчите от школата да трупат игрово време

Берое заяви свой отбор за тазгодишния сезон в “А” група. Старозагорци ще участват във второто ниво на българския баскетбол с юноши. Ключовата цел, която стои зад решението на клуба, е да бъде дадена възможност на играчите от школата за достатъчно игрово време. По този начин изявените юноши по-бързо ще направят крачката към мъжкия отбор на клуба.

 
“Баскетболен клуб Берое неизменно в годините назад е доказал, че залага на развитието на младите таланти. Вярваме, че настоящото решение е поредната стъпка в правилната посока, която ще ни позволи да надградим направеното до момента”, заявиха от клубното ръководство.
ЛеБрон срещу Дюрант за пети път на Коледа

Джеймс има 507 точки на Рождество Христово

Баскетболист отхвърля обвинения в нелегални залози

31-годишният Розиър е обвинен, че е помогнал на залагащи да спечелят пари, като предупредил приятел, че ще приключи преждевременно мач през март 2023 година поради предполагаема контузия.

Коди Милър-Макинтайър и Цървена звезда паднаха в Евролигата

Сръбският Цървена звезда, с натурализирания американец Коди Милър-Макинтайър в състава, загуби от Париж Баскетбол с 92:102 като гост във Франция в мач от 18-ия кръг на Евролигата.

Йордан Минчев и Кемниц бият в баскетболния Еврокъп

Националът Йордан Минчев и неговият германски отбор Кемниц се наложиха над турския Бешикташ с 97:95 като домакини в двубой от 12-ия кръг в група В на баскетболния турнир Еврокъп при мъжете.

Резултати НБА

Срещи от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада:

Миньор отнесе Академик в НБЛ

Перничани спечелиха с 85:70