Ще успее ли Бруно Акрапович в ЦСКА?

18 октомври 2020 19:30 Михаил Попов

Раздираният от кадрови проблеми Черно море писа "тройка" на новака Монтана (ВИДЕО)

Черно море постигна победа с 3:0 над Монтана в среща от 9-ия кръг на efbet лига, която се игра на стадион „Тича” във Варна.

Макар и да имаха сериозни кадрови проблеми домакините успяха да вземат своето и след този мач са 10-и в класирането с актив от 11 точки. Със същия актив е и отборът на гостите, който е с една позиция по-надолу в класирането.

Домакините бяха притиснати сериознo от гостите в първите минути, тъй като Монтана започна мача по-добре.Въпреки това обаче Панайотов успя да открие в полза на „моряците”, след като бе точен в 28-ата минута.

Халфът засече с глава центриране на Андраде и прати топката във вратата на Макенджиев, за да даде аванс на варненци.

Четири минути след това Димов можеше да удвои за домакините, но ударът му бе отразен от стража на Монтана.

В 37-ата минута обаче Курьор вкара истински гол шедьовър и така удвои преднината на Черно море. Той отправи великолепен изстрел от границата на наказателното поле и не остави шансове на Макенджиев да се намеси.

До почивката нямаше повече попадения, а второто полувреме започна с лежерно темпо.

В 61-ата минута пред Бари се откри позиция да отправи удар и той стреля, но топката премина встрани вратата на варненци.

В 70-ата минута Иса бе изведен чудесно и можеше да направи резултата класически, но ударът му премина над напречната греда.

Пет минути след това отново Курьор бе точен за класиката.

След скоростна атака и удар на национала на Мартиника топката се отби в напречната греда и влезе в мрежата на Макенджиев.

В 84-ата минута Курьор бе намерен с чудесно подаване от Илиев, но не успя да оформи своя хеттрик.

В минутите до самия край нямаше повече попадения и резултатът се запази.

ЧЕРНО МОРЕ - МОНТАНА 3:0
1:0 Панайотов 28