В ДОИГРАВАНЕТО: ПСЖ вкара 5 гола и спечели групата си в Шампионска лига (ВИДЕО)

Неймар с хеттрик, Мбапе вкара два за разгрома над Истанбул ББ

Френският първенец ПСЖ разгроми с 5:1 гостуващия Истанбул Башакшехир в доиграването на мача от Шампионска лига, който ден по-рано бе прекъснат заради расистки скандал.

Във вторник вечер двата отбора се прибраха в съблекалните още в 14-ата минута, а днес продължиха двубоя и след него „принцовете“ оглавиха крайното класиране в група Н с 12 точки, колкото събра и вторият РБ Лайпциг.

С хеттрик на „Парк де Пренс“ блесна бразилската звезда на парижани Неймар, разписал се в 21-ата, 38-ата и 50-ата минута, докато две попадения добави Килиан Мбапе,

Френският национал записа и асистенция за едно от попаденията на Неймар, като реализира от дузпа в 42-ата минута и оформи крайния резултат в 62-ата.

Почетният гол за гостите бе дело на Мехмет Топал и падна в 57-ата минута.

След двубоя Истанбул ББ напуска европейските клубни турнири, защото остана последен в групата с 3 точки, с 6 по-малко от Манчестър Юнайтед, който отпадна снощи и ще играе в Лига Европа.

ОБЗОР: Байер би Рома в Лига Европа и остана непобеден (ВИДЕО)

Марсилия и Аталанта с 1:1 във Франция

ОБЗОР: Дъжд от голове в полуфиналите на ЛК (ВИДЕО)

Олимпиакос би Астън Вила с 4:2, Игор Тиаго вкара на Фиорентина, но Брюж загуби

Челси пак би Тотнъм в дербито, този път с 2:0 (ВИДЕО)