Реклама
15 януари 2021 12:36
Представят днес новия селекционер на България
Новият селекционер на националния отбор на България Ясен Петров ще бъде представен пред медиите днес в 15:00 ч. в НФБ "Бояна", съобщиха от БФС.
На брифинга ще присъства и първият вицепрезидент на БФС и отговорник за националните отбори Емил Костадинов.
Предвид извънредната обстановка на територията на Република България и засилените противоепидемични мерки, ръководството на БФС призовава медиите да редуцират до минимум броя на представителите си и да спазват всички указания преди и по време на брифинга.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.