Жорди Кайседо влезе от пейката при победа на Еквадор над Венецуела (ВИДЕО)

Нападатрлят на ЦСКА не успя да се разпише, но показа много добра игра докато беше на терена

Еквадор направи нова важна стъпка към Мондиал 2022, след като победи с 1:0 Венецуела у дома в квалификациите на зона КОНМЕБОЛ. Така „трикольорите” запазиха третото си място във временното класиране с 20 точки, като пред тях са само Бразилия и Аржентина.

Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо влезе като резерва в 64-ата минута на мястото на Джоркаеф Реаско. Срещата започна с натиск на Еквадор. Играчите на Густаво Алфаро обаче пропуснаха няколко добри положения. Все пак в 41-ата минута футболистът на Байер Леверкузен Пиеро Инкапие успя да изпревари вратаря на съперника и да открие резултата.

Кайседо нямаше възможност да се разпише, но бе много деен в пресирането на гостите. В следващия си мач Еквадор гостува на Чили.