Антов с асистенция при победа на Монца

Защитникът с головото подаване за победния гол в мача

Българският защитник Валентин Антов записа 30 минути за Монца при победата на неговия тим над Комо с 3:2 в двубой от 13-ия кръг на Серия Б. Родният футболист започна срещата от пейката, но се появи в игра в 59-ата минута, когато замени Самуел Винято. Две минути преди края на мача той асистира за победния гол на Монца.

Попаденията за Монца реализира Дани Мота, който се разписа на два пъти, както и Хосе Манчин. За Комо точчни бяха Мелемо и Виняли.

Монца поведе още в 16-ата минута, когато Дани Мота се разписа след асистенция на Самуел Винято. Половин час след началото на срещата домакините вкараха втори гол. Той отново бе дело на Мота, който този път се възползва от подаване на Марко Далесандро.

В 59-ата минута Валентин Антов се появи на терена, като замени Винято. Само 60 секунди по-късно обаче неговият тим допусна гол. Алберто Чери намери отлично Алесандро

Белемо, който се разписа за 2:1. В 65-ата минута гостите изавниха. Лука Виняли се възполва от добро подаванне на Витория Парини и прати топката в мрежата на домакините за 2:2. В 88-ата минута Монца стигна до трети гол. Хосе Манчин се разписа след асистенция на Валентин Антов, като по този начин донесе успеха на своя ти,

След успеха си Монца събра 21 точки и заема осмо място в класирането. Комо, от своя страна, са 12-ти с 19. Лидер е Бреша с 27 точки в актива си.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)