Бодьо/Глимт загря в снега с победа за ЦСКА (ВИДЕО)

Мачът бе прекъснат през второто полувреме, съперникът на „червените“ остава лидер в Норвегия

Съперникът на ЦСКА в групите на новия европейски клубен турнир Лига на конференциите - Бодьо/Глимт, надви гостуващия Лилестрьом с 2:0 в мач от 27-ия кръг на норвежкото футболно първенство.

Точни за домакините бяха Сондре Фет и Ерик Ботхайм, които се разписаха през първото полувреме, съответно в 30-ата и в 45-ата минути.

Втората част бе прекъсната заради силен снеговалеж, а след подновяването на играта нови попадения не паднаха.

След успеха Бодьо остава лидер с 58 точки, като има с 5 повече от втория Мьолде, а в следващия си мач приема ЦСКА в предпоследния кръг от груповата фаза на Лигата на конференциите.

Срещата е в четвъртък от 22:00 часа и Novsport.com ще я проследи в реално време.

Луис Енрике: Не бързаме да станем шампиони

Треньорът на ПСЖ обяви, че целта е отборът да вземе титлата, но не държи това да е много рано