Сиера Леоне хвърли бомбата, отмъкна точка от Кот Д'Ивоар в 93-ата минута (ВИДЕО)

Вратар закопа "слоновете", тимът все пак остава начело в групата

Сиера Леоне хъвърли бомбата срещу Кот д'Ивоар, след като успя да измъкне точка от именития си съперник. Мачът между двата състава от турнира за Купата на Африканските нации завърши с драматично равенство - 2:2.

Така Сиера Леоне веуче има две точки, докато Кот д'Ивоар е лидер в групата с една повече.

В десетата минута „слоновете” получиха право да изпълнят дузпа за нарушение на Умару Бангура срещу Никола Пепе. Зад топката застана Франк Кесие, но ударът му беше спасен от вратаря Мохамед Камара. В 25-ата Кот д'Ивоар поведе. Звездата на Аякс Себастиен Але се разписа след подаване на Вилфред Заха.

Десет минути след началото на второто полувреме Сиера Леоне стигна до изравнително попадение. Мохамед Ноа Камара овладя подаване на Мохамед Буя Туре в наказателното поле и матира Бадра Сангаре.

В 65-ата минута Кот д'Ивоар отново излезе напред. Тогава Никола Пепе с хубав удар от средна дистанция вкара за 2:1.

Дълбоко в добавеното време вратарят на „слоновете” направи страхотна грешка, опитвайки се да спаси топката, която излизаше в корнер. Стражът изпусна кълбото, което се озова в Стивън Коулкър, който пусна към Алхаджи Камара. Нападателят на Рандерс се подхлъзна, но все пак успя да вкара във вратата. В ситуацията вратарят получи и травма, а Серж Орие застана под рамката, тъй като отборът нямаше право на повече смени.

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола