Тен Хаг не бе никак доволен от пропиления аванс срещу Астън Вила

Мениджърът на Юнайтед с критики към отбора

Манчестър Юнайтед пропиля аванс от 2 гола срещу Астън Вила и завърши наравно 2:2 срещу тима на Стивън Джерард в четвъртата контрола на „червените дяволи“ от предсезонната подготовка. Логично мениджърът на Ман Юнайтед Ерик Тен Хаг не остана доволен от показаното от своите възпитаници.

„Първото полувреме се представихме прилично и поведохме с 2:0. Второто полувреме излязохме зле още от съблекалнята. През първата част имахме инициативата, но после я предадохме на противника, което трябва да е урока за нас. Играчите постигнаха голям напредък и имаше много положителни аспекти от лагера. В крайна сметка сезонът е не само да успяваш да поддържаш добро темпо, но и да успяваш да се справяш с неуспехите. Играхме мачове срещу тимове, които играят различен футбол и различни системи, какъвто ще бъде случая и срещу двата испански отбора (Атлетико Мадрид и Райо Валекано). Искаме да играем проективен футбол, искаме да държим инициативата и да атакуваме. Успявахме да го правим днес в дълги периоди, но в крайна сметка трябва да успяваш да контролираш мачовете и това е, което не направихме”, заяви нидерландецът след контролния мач в Пърт, Австралия.