Рибарски: Крайната цел е постигната

Рибарски: Крайната цел е постигната

„Третото място е заслужен успех за работата в ЦСКА 1948“

„Да водиш ЦСКА в България и в Европа е голяма чест и предизвикателство."

Това каза треньорът Атанас Рибарски, след като ЦСКА 1948 си осигури бронзовите медали от българското футболно първенство.

„Червените“ завършиха сезона в серия от 8 срещи без успех и с 5 поредни равенства след 0:0 срещу гостуващия Локомотив (Пловдив), но въпреки това финишираха пред Левски и ще играят в квалификациите на Лигата на конференциите през новия сезон.

"Един успех, който цяла година изстрадахме и извоювахме. Напълно заслужено, за целия клуб. Честитя на всички и се надявам догодина на бъдем по-напред“, посочи наставникът, който пое отбора след раздялата с Тодор Янчев.

„Знаехме, че мачът ще бъде доста тежък, имахме доста проблеми, но се опитахме да победим. Радвам се, че момчетата на терена вложиха доста усилия. Радвам се, че и крайната цел е постигната. Поех отбора в момент, в който никой не вярваше, че ще спечелим точки в точно тези два мача. Крайната цел е постигната. Беше голямо предизвикателство и чест и дано съм оправдал доверието на ръководството. Усилията, които положиха момчетата, можеха да бъдат възнаградени и с по-голям точков актив. Всичко се разреши в преките двубои с Левски и заслужено сме трети. Познавам добре играчите и заслугите за това трето място са техни. Намерихме лицето, което всички искахме да виждаме“, допълни Рибарски.

Арис Солун отрече за интерес към Макун

Защитникът на Левски не попада в плановете на гърците

Веласкес: Искаме да променим тенденцията срещу Черно море

"Това е най-важният ни мач, защото предстои", каза треньорът на Левски

Йовичевич отказал на украински клуб

Иска да атакува Шампионска лига с Лудогорец

Трима от ЦСКА пропускат мача с Ботев Пд

"Червените" обявиха групата си

Привърженик на ЦСКА стана известен при обявяването на новия папа

Запалянкото, чието име остава неизвестно, бе забелязан с шапка на "червените"

Нов в Левски аут за Черно море

Карл Фабиен все още не е възстановен

Арда ще брани третото място срещу шампиона Лудогорец

Срещата е днес от 17:45 часа

ЦСКА и Ботев Пд в пряк сблъсък за петото място

Срещата е днес на "Васил Левски"

Вратар си тръгва от "Лаута"

Кристиан Томов няма да остане в Локомотив (Пловдив)