Ювентус е на червено с 81 милиона евро

Ювентус е на червено с 81 милиона евро

Торинци имат сериозни загуби от последния сезон

Ювентус регистрира загуби от 81 милиона евро за втората половина от фискалната година, приключваща в края на юни, съобщават от италианския клуб в сряда. Общият дефицит за целия сезон се покачва на 110 милиона евро. 

На 31 декември 2022 година грандът от Торино, който има рекордните 36 титли в Серия А, обяви загуби от 29.5 милиона евро.

Очаква се Ювентус да съобщи официално всичките си финансови резултати за последния сезон 2022-2023 по-късно през септември. 

Преди около 12 месеца ръководството на "бианконерите" информира за рекордни финансови загуби на стойност от 240 милиона евро.

Барселона си свърши работата с Албасете и е напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Каталунците се справиха с екзекуора на Реал Мадрид

Арсенал удари Челси в края и е на финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

Кай Хаверц отново вкара на бившия си отбор и “артилеристите” отиват на “Уембли”

Милан прегази Болоня с класика и остава близо до върха (ВИДЕО)

Милан показа, че не се е отказал от битката за върха в Серия А, след като надви с категоричното 3:0 Болоня

Таре обясни какво се е случило с трансфера на Матета

Спортният директор на Милан Игли Таре обясни гледната точка на клуба относно пропадналия трансфер на нападателя на Кристъл Палас Жан-Филип Матета

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия с историческа инициатива

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия (PFA) въвежда протокол, целящ да предпази състезателите от хронична травматична енцефалопатия (ХТЕ)

Лапорта: Играчите на Реал симулират по навик

Президентът на Барселона Жоан Лапорта отправи остри думи към големия съперник Реал Мадрид