Ал Насър изкушава Кевин Де Бройне

Ал Насър изкушава Кевин Де Бройне

Клубът иска да събере на едно място белгиеца и Кристиано Роналдо

Белгийският играч на Манчестър Сити - Кевин Де Бройне, е привлякъл конкретен интерес на трансферния пазар. Руди Галети от "SportItalia" твърди, че 32-годишният футболист може да получи оферта от саудитския Ал Насър в идните седмици.

Де Бройне играе в Манчестър Сити от 2015 г. и вече на практика е легенда на „Етихад“. Общо атакуващият халф има 358 мача на "гражданите" с 96 гола и 153 асистенции.

Не се знае обаче още колко дълго халфът ще е в тима на Пеп Гуардиола. Настоящият му договор е валиден само до края на следващия сезон. Преди часове пък стана ясно, че това е и последният му контракт с английския шампион.Ал Насър иска да се възползва от ситуацията, виждайки Де Бройне като още един играч, който може да допълни звездния тим, предвождан от Кристиано Роналдо.

По думите на Галети Ал Насър вече се е свързал с агента на Де Бройне и в момента се планира среща между заинтересованите страни.

Новият треньор на Челси вече е избран?

Наставникът на Страсбург се очаква съвсем скоро да стъпи в Лондон

Барселона и Борусия Дортмунд в битка за хърватски талант

Защитникът на Хайдук Сплит - Бранимир Млачич, е обект на интерес от страна на редица големи европейски клубове.

ОФИЦИАЛНО: Челси се раздели с Енцо Мареска

Мениджърът на Челси Енцо Мареска бе освободен от поста си, съобщиха официално от клуба.

БОМБА: Енцо Мареска аут от Челси

Наставникът на Челси Енцо Мареска се разделя със "сините", съобщава Фабрицио Романо.

Брахим Диас преподписва с Реал Мадрид до 2030 г.

Реал Мадрид постигна споразумение за удължаване на договора с халфа Брахим Диас, съобщава журналистът на Cadena SER Антон Меана.

Илия Груев срещу Ливърпул и с шанс да подобри рекорд на Бербатов

Футболната 2026 година във Висшата лига започва ударно с четири интригуващи мача, един от които с българско участие.