ВАР не успя да попречи на Еспаньол за първата победа в Ла Лига (ВИДЕО)

Тимът надви Алавес с 1:0

Еспаньол най-накрая записа първата си победа за сезона в Ла Лига. Каталунците измъкнаха труден успех с 1:0 над Алавес в домакинството си от 6-ия кръг. ВАР имаше важна роля в мача, като два гола на домакините бяха отменени, но все пак те успяха да намерят пътя към успеха.

Еспаньол можеше да поведе още в 4-ата минута, когато Раул Де Томас отбеляза, но попадението бе разгледано с ВАР и бе отменено заради засада.

В 18-ата минута ситуацията се повтори. Отново Де Томас успя да вкара гол, но отново след разглеждане с ВАР той не бе признат заради засада в хода на атаката.

В 54-ата минута домакините получиха дузпа за игра с ръка на Рубен Дуарте и Раул Де Томас застана зад топката и за трети път я прати в мрежата, като този път нямаше как попадението да бъде отменено - 1:0.

С тази победа Еспаньол събра актив от 6 точки и се изкачи до 13-ото място в класирането. Алавес остава на дъното с 0 точки.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)