Юношите на Славия отново биха Берое с 2:0 и се класираха за финала

Юношите старша възраст на Славия победиха с 2:0 Берое (Стара Загора) в полуфинална среща реванш от Републиканското първенство, която се игра на помощния терен на стадиона в квартал „Овча купел”, предаде репортер на Novsport.com. По този начин „белите” се класираха за финала с общ резултат 4:0 и на финала ще спорят с победителя от другия полуфинален сблъсък – Левски. Двубоят за титлата е в понеделник от 18.00 часа на Националния стадион „Васил Левски”, а съперник на Славия ще бъде Левски.

През първото полувреме играта бе много равностойна, но през втората част домакините успяха да наложат териториален натиск и заслужено стигнаха до победата. Първо Галин Богданов откри резултата в 65-ата минута, а седем по-късно Симеон Мечев оформи крайния резултат. В края на мача главният рефер показа по един червен картон и за двата отбора.

Славия: Николай Младенов, Ивайло Иванов, Никола Салджиев, Мартин Свиленов, Галин Богданов, Атанас Николов, Светослав Костов, Велислав Колев, Павел Стоянов, Симеон Мечев, Ивайло Градинарски.