Неймар недоволен от топките в Бразилия

Неймар недоволен от топките в Бразилия

Тя е много лоша, обяви нападателят

Завърналият се в Сантос Неймар остана изненадан от топките, с които се играят мачовете в бразилското първенство. Нападателят разкритикува коженото кълбо след мача от 9-ия кръг на бразилската Лига Паулиста с Коринтианс, загубен с 1:2.

"С цялото ми уважение към спонсора, мисля, че трябва да поработят малко върху тази топка. Тази топка е много лоша, трябва да се подобри малко, за да помогне на нашия шампионат“, цитира Globo думите на Неймар.

Футболистът излезе в титулярния състав и игра 68 минути, но не успя да се разпише.

Нападателят премина в Сантос през този зимен трансферен прозорец. Настоящото споразумение на играча с клуба е до края на настоящия сезон.

Мбапе: Няма да ставам президент

Френският нападател Килиан Мбапе отговори на въпрос за евентуална политическа кариера. Футболистът на Реал Мадрид е с родината си на на Световното първенство.

Ламин Ямал остава резерва на Мондиала

Звездата на Испания пропуска мача срещу Кабо Верде

Роналд Куман: Разочароващо е, след като си повел два пъти в резултата и не си победил

Старши треньорът на националния отбор на Нидерландия по футбол Роналд Куман призна, че разочарован от пропуснатата възможност за победа срещу Япония в първия мач на двата отбора от група "F" на световното първенство.

Дик Адвокаат след загубата на Карюсао от Германия с 1:7: Не е срамно

Старши треньорът на националния отбор на Кюрасао по футбол Дик Адвокаат не смята, че има поводи за срам след поражението с 1:7 от Германия при дебюта на малката карибска държава на световно първенство.

Японските фенове отново с урок по чистота

Превърнаха сините торби в символ

Нагелсман: На прав път сме, но има още много неща, които трябва да подобрим

Старши треньорът на германския национален отбор по футбол Юлиан Нагелсман е категоричен, че няма да позволи на играчите си да се главозамаят след изразителната победа със 7:1 над дебютанта Кюрасао в откриващия си мач от група "Е" на световното първенство.