Уволниха Велизар Попов от поста селекционер на Малдивите

Уволниха Велизар Попов от поста селекционер на Малдивите

39-годишният специалист пое южноазиатския тим в края на януари, но беше освободен след лошото начало на квалификациите за Мондиал 2018

Велизар Попов беше уволнен от поста старши треньор на националния отбор на Малдивите по футбол. 

39-годишният специалист пое южноазиатския тим в края на януари, но беше освободен след лошото начало на квалификациите за Мондиал 2018 и загубите от Хонконг с 0:2 и Катар с 0:1.

Асистентът на Попов - Исмаил Мефооз, е назначен за временен селекционер на Малдивите и ще води състава в световната квалификация срещу Китай на 8 септември. 
Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times

Разкриха цялата грозна истина за смъртта на Марадона

Делото за кончината на Диего Марадона навлезе в драматична фаза след ключови съдебни разкрития, уличаващи лекуващия го медицински екип в престъпна небрежност.