Ман Сити започва офанзива за Дзеко

Ман Сити започва офанзива за Дзеко

"Гражданите" са готови да платят 35 млн. паунда или клаузата за откупуване в договора на нападателя с „вълците”

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини иска в редиците на тима нападателя на германския Волфсбург Един Дзеко, информира „Кикер”.

От ръководството на клуба все още не са се срещнали с представителите на босненския национал. Въпреки това от „гражданите” са готови да платят 35 млн. паунда или клаузата за откупуване в договора на нападателя с „вълците”.

Новият старши треньор на германците Стийв Макларън през седмицата заяви, че не иска да се разделя със своята звезда, но по всяка вероятност това ще се случи.

Трансферната сага около Дзеко придобива много интересен обрат, защото в момента Байерн (Мюнхен) води битката за подписа за нападателя.

От 24-годишният футболист, който отбеляза 54 гола в 94 мача с екипа, се интересуват още Тотнъм, Манчестър Юнайтед и Арсенал.  

Борнемут на практика потвърди трансфера на Керкез в Ливърпул

След като привлече негов заместник - ляв защитник от Рен

Септември (София) подписа с Бауренски и Янко Георгиев

Столичани вече имат 3 летни попълнения

Три френски клуба искат нападател на Левски

Клермон, Гинган и Монпелие следят Мустафа Сангаре

Байерн (Мюнхен) продава половин дузина футболисти

Баварците вадят на сергията още шестима

В Англия: Манчестър Сити продава Грийлиш

„Гражданите“ искат 50 млн. паунда за халфа

Тотнъм цака Манчестър Юнайтед за Мбемо

Нападателят на Брентфорд е желан от досегашния си треньор Томас Франк в Лондон

Потвърдено: Бразилско крило подсилва ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

През изминалия сезон Елиас Франко има 31 мача и 17 гола

Реал (Мадрид) представя утре Трент Александър-Арнолд

Това означава, че английският национал ще е на линия за Световното клубно първенство

Манчестър Сити представи защитник на Уулвърхемптън

Манчестър Сити привлече Раян Аит-Нури с договор за пет години