Контузии мъчат ЦСКА преди мача с руски гранд

Контузии мъчат ЦСКА преди мача с руски гранд

Оперираха по спешност посрещач на "червените"

ЦСКА има сериозни кадрови проблеми преди първия си мач от евротурнирите. 

 

“Червените” останаха без тримата от най-добрите си волейболисти за предстоящия сблъсък срещу Белогоре (Белгород), победител в Шампионската лига за 2014 година.
 
ЦСКА приема руския гранд, в чийто състав играе национала Николай Николов и четирима олимпийски шампиони от Лондон 2012 - Дмитрий Мусерский, Сергей Тетюхин, Сергей Гранкин и Алексей Обмочаев, на 7 декември в столичната зала “Универсиада” в първа среща от 1/16-финалите в турнира за Купата на Европейската конфедерация (CEV).
 
“На практика към момента останахме без трима от посрещачите ни. Пламен Шекерджиев днес бе опериран по спешност от апандисит. Станислав Петков замина на лечение в Германия, а Ивайло Стефанов получи контузия в дербито с Левски. Най-вероятно Стефанов ще се възстанови до 2 седмици, но от състоянието на Шекерджиев и Петков още не става ясно кога ще могат отново да играят. Така на практика може да се окаже, че срещу Белогорие може да се наложи да играем без трима от основните ни волейболисти”, заяви треньорът ЦСКА Александър Попов пред "Спортал".
Мартин Атанасов в състава за първия турнир от волейболната Лига на нациите

Карягин и Начев също тръгват за Канада

Микаела Стоянова: Нуждаехме се от тази победа, искаме да продължим по същия начин

Тя направи 18 точки при успеха над Сърбия

БРАВО, ЛЪВИЦИ! България разплака Сърбия в Лига на нациите!  (ВИДЕО)

Огромен успех за националния ни отбор

Волейболен национал ще играе в Италия

Италианският елитен волейболен клуб Юса Батери Гротадзолина привлече българския национал Илия Петков за новия сезон, съобщава регионалното издание cronachefermane.it.

Волейболистите завършиха турнира в Полша със загуба от Украйна

Надпреварата бе част от подготовка на българските волейболисти за Лигата на нациите

България отстъпи с тайбрек пред домакина Полша

„Лъвовете“ са лидери в класирането и ще спечелят турнира, ако победят Украйна утре

Волейболният Левски благодари на 130 съмишленици, очаква нови приятели

Волейболният клуб Левски има удоволствието да съобщи, че общо 130 души са се включили в дарителската програма "Съмишленик".

Пловдивските общинари приветстваха волейболните шампионки от Марица

С аплодисменти oбщинските съветници на Пловдив посрещнаха волейболистките на Марица, които в началото на днешната редовна сесия на Общинския съвет показаха четирите спечелени трофея през този сезон.

България не даде гейм на Германия в Полша

Нашите с мощно начало на турнира "Силезия Къп"