Левски би ЦСКА и се класира за полуфиналите

Левски би ЦСКА и се класира за полуфиналите

Женският волейболен отбор на „сините” спечели вечното дерби с 3:1

Женският волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Левски в третия мач от четвъртфиналите между двата тима и отпадна от борбата за титлата.

Армейките загубиха с 1:3 гейма двубоя, който се игра в зала "Васил Симов". Момичетата на Юлия Иванова дадоха първия гейм на 18 точки, взеха втория с 25:14, а третата и четвъртата част отидоха на сметката на сините, които ги спечелиха съответно на 18 и на 19 точки.

Така ЦСКА ще стиска палци шампион да стане тимът на Марица, който е лидер в редовния сезон, за да запази третата си позиция и да вземе бронзовите медали.

ЦСКА - Левски 1:3 (18:25, 25:14, 18:25, 19:25)

Състав на ЦСКА: Полина Нейкова, Кристина Бончева, Силвия Кьосева (к), Борислава Съйкова, Мартина Хикова, Натали Петрова, Михаела Михайлова- либеро, (Ралина Дошкова, Кристиана Белецова-либеро, Дарина Куманова, Ивета Станчулова, Диана Ненова);

Старши треньор: Юлия Иванова;
Желязков: Най-важна е победата

Шампионът Левски София победи Монтана с 3:1 в среща от 4-ия кръг на efbet Супер Волей и записа трети успех за сезона, който изкачи отбора близо до върха в класирането.

Падуа, без Начев, пада в Италия

Сонепар (Падуа), в чийто състав играе националът Борис Начев, допусна драматична четвърта загуба в италианската Суперлига.

Левски с трета победа във волейболното първенство

Левски София постигна третата си победа в първенството на България по волейбол за мъже. В двубой от четвъртия кръг шампионите се наложиха с 3:1 (25:20, 19:25, 25:23, 25:22) у дома срещу Монтана. 

Левски би Миньор в Перник

В среща от 5-ия кръг на женския волейболен елит при жените Левски спечели гостуването си на Миньор. В Перник състезателките на старши треньора Радослав Арсов надвиха 3:1 (25:13, 20:25, 25:11, 25:16) гейма домакините.

Марица продължава да гази във волейболното  първенство

Шампионът Марица Пловдив постигна пета поредна победа от началото на новия сезон в Националната волейболна лига Демакс за жени.

Враца се превърна в център на волейболната мисъл

Враца се превърна в център на волейболната мисъл, след като Българската федерация по волейбол (БФВолейбол) организира за първи път треньорски семинар в града, информираха от централата.

Мони Николов продължава да мачка с Локомотив

Отборът воден от Пламен Константинов със 7 от 7 в Русия

Локомотив Авиа срази ЦСКА (ВИДЕО)

Жулиен Георгиев с 20 точки за пловдивчани

Драматична победа за Пирин (Разлог) при мъжете

Мариян Наков реализира 27 точки