Левски иска 210 бона от ПАО за Боян Йорданов

Левски иска 210 бона от ПАО за Боян Йорданов

Левски-Сиконко сложи супер цена 210 000 евро на диагонала Боян Йорданов. Сините държат правата на национала, който за последно игра в гръцкия Патра.

Левски-Сиконко сложи супер цена 210 000 евро на диагонала Боян Йорданов. Сините държат правата на национала, който за последно игра в гръцкия Патра.

 
Именно финансовите изисквания на Левски засега бавят трансфера на Боян в Панатинайкос. От ръководството на гръцкия гранд бяха готови да извадят 160 000 евро. Левски обаче иска още 50 000.
 
Йорданов в момента лекува контузия, която го извади от сметките на Силвано Пранди за гостуванията на националния отбор в Световната лига, съобщава "7 дни спорт".
Нефтохимик 2010 и Георги Братоев се разделиха

Волейболният Нефтохимик 2010 (Бургас) се раздели по взаимно съгласие с разпределителя Георги Братоев, съобщават от отбора.

Алекс Грозданов: Ще бъдем в перфектно състояние за първия мач от световното

Капитанът на българския национален отбор по волейбол Алекс Грозданов даде специално интервю за БНТ преди началото на световното първенство във Филипините

Националите по волейбол с победа и загуба срещу САЩ

"Лъвовете" завършиха подготовката си за Световното първенство

Националният тим на България по волейбол за мъже победи САЩ в контролна среща

Националният отбор на България по волейбол за мъже победи САЩ с 3:1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:21) в контролна среща, играна в Хирошима (Япония).

Волейболните национали вече са в Япония

За две контроли

Турция ще спори за титлата на Световното по волейбол за жени

След успех над Япония в полуфинала с български съдия

Български съдия за първия полуфинал на Световното по волейбол за жени

Ивайло Иванов ще ръководи Япония – Турция  

Ясни са полуфиналите на Световното по волейбол за жени

Бразилия и Турция се класираха в топ 4 на форума в Тайланд

Италия ще играе в полуфиналите на Световното по волейбол за жени

Воденият от треньора Хулио Веласко състав победи Полша с 3:0