Локо Сф разби Кариана в контрола

Столичните "железничари" спечелиха с 3:0 спаринга

Локомотив (София) победи Кариана (Ерден) с 3:0 в последната си контролна среща преди подновяването на първенството във Втора лига. Двубоят се игра на помощното игрище на стадион "Локомотив" в столицата и бе официално представяне за тима на Локомотив преди пролетния полусезон.

"Железничарите" доминираха и закономерно спечелиха. В 17-ата минута Илиян Стефанов пропусна дузпа за Локомотив, а пет минути по-късно Светослав Диков откри резултата с глава след центриране отдясно.

В 33-ата минута защитникът на гостите от Ерден - Стоян Предев, си вкара автогол след центриране на Александър Александров от левия фланг.

Локомотив стигна до трети гол в средата на второто полувреме, когато Шоко проби в наказателното поле и подаде на връхлитащия Денислав Станчев, който реализира в опразнената врата.

Резултати и голмайстори след кръга във Втора лига (ВИДЕО)