Нефтохимик спечели морска контрола с Поморие

Единственият гол вкара Михаил Георгиев

Завърналият се във Втора лига Нефтохимик победи Поморие с 1:0 в контролна среща, която се игра днес на стадиона в Каблешково.

През първата част "шейховете" бяха по-атакуващият отбор и създадоха доста добри положения, но изстрели на Мирослав Радев, Живко Петков и Пламен Тенев не намериха целта.

Гол на Цветомир Цонков пък бе отменен заради засада.

След почивката наставникът на Нефтохимик Диян Петков направи шест смени в състава.

Галин Димов имаше шанс да открие резултата десет минути след подновяването на играта, но ударът му срещна гредата.

Единственият гол вкара Михаил Георгиев в 70-ата минута, след като се възползва от подаване на Деян Христов.

Състав на Нефтохимик първо полувреме: Андонов, Чахов, Али, Тенев, Радев, Цонков, Костов, Апостолов, Цачев, Петков, Мирославов;

Състав на Нефтохимик второ полувреме: Андонов, Чахов, Али, Радев, Димов, Милков, Молдованов, Георгиев, Ташолов, Мирославов (70 Карамфилов), Христов.

От Добруджа избухнаха: Някои не ни искат в Първа лига (ВИДЕО)