Треньорът на Малеш призова да се даде лиценза на Вихрен

Треньорът на Малеш призова да се даде лиценза на Вихрен

След поредната загуба на Малеш Пламен Мицански призова да се даде лиценза на отбор с нужните финансови средства, визирайки съседите от Сандански

След поредната загуба на Малеш, този път с 0:2 от Септември (Симитли), старши треньорът на тима от Микрево Пламен Мицански призова да се даде лиценза на отбор с нужните финансови средства, визирайки съседите от Вихрен (Сандански).
 
„Ние губим всички мачове от 80-ата до 90-ата минута. Това при нас е рецидив. Не мога да обвинявам момчетата за нищо. Те играят година и нещо без пари. Ако не се случи нещо, Малеш си заминава и то по категоричен начин. Или трябва новото ръководство в лицето на новия кмет на община Струмяни да осигури нужните финансови средства на клуба или лиценза да бъде даден на отбор, който иска да съществува в професионалния футбол. Не е тайна, че отбор близо до нас Вихрен (Сандански) иска да вземе нашия лиценз. Едно конкретно споразумение би било в полза на всички. Защото това са футболисти, които играха две години без да получат нищо и ще е грехота да останат на улицата по този начин”, коментира Пламен Мицански.
ФИФА вдигна забраната за трансфери на Спартак (Варна)

„Соколите“ са уредили финансовите си отношения към бившите си играчи

Официално: Фратрия се подсили с Генадий Ганев

От клуба потвърдиха привличането му

Миньор (Перник) ще представи отбора си в събота

Това ще се случи точно 30 минути преди началото на последния приятелски мач

Ботев (Пловдив) победи Гигант в последната си контрола преди старта на новия сезон

Алекса Мараш отбеляза единственото попадение

Макун: Трябва да защитим честта си и да зарадваме феновете на Левски

„Ако трябва да извадя кестените от огъня, ще го направя за своите съотборници“

Тренират ли в Левски дузпи преди реванша?

Веласкес разкри какво мисли по въпроса

Веласкес преди реванша: Напрежение няма, проблемите са разрешими

Испанският треньор позитивен преди втория мач с Апоел

Илиан Илиев виси за старта на сезона

Халфът на ЦСКА тренира на облекчен режим

Славия привлече национал

Карим Атумани вече е част от "белите"