Левски спечели турнира в чест на 20 години от незабравимото американско лято (СНИМКИ)

На финала Левски и Славия завършиха 1:1, но при дузпите младите сини таланти бяха по-точни и спечелиха трофея

Детският тим на Левски, набор 2003 г. с треньор Красимир Петров спечели турнира, организиран в чест на 20 години от спечелването на четвъртото място на националния отбор на световното първенство през 1994 г. в САЩ. Надпреварата се проведе на столичния стадион „Локомотив”, като освен Левски участваха още ДИТ, Славия и Локо Сф. В първите срещи Левски победи ДИТ със 7:2, а Славия се наложи  над Локомотив с 3:1. На финала Левски и Славия завършиха 1:1, но при дузпите младите сини таланти бяха по-точни и спечелиха трофея.