Георги Денев-Кучето: ЦСКА се нуждае от истинския Делев

В четвъртък Радуканов трябва да докаже, че заслужава похвалите, с които е засипан

Легендата на ЦСКА Георги Денев-Кучето коментира пред "Тема Спорт" представянето на отбора в първите пет официални мача през новия сезон. Той говори и за шансовете на червените да отстранят Стяуа след поражението с 0:2 в Румъния миналия четвъртък.

"Вижда се, че ЦСКА не е в добра форма, спечели трудно трите си мача в А група, загуби от Стяуа. Това няма как да не притеснява, но не трябва да критикуваме прекалено много футболистите. Защото сега е най-важно да печелят и да трупат точки, независимо с каква игра. С времето тя ще става все по-добра. Истината е този четвъртък срещу Стяуа, когато е време за мъже. Очаквам на терена да излязат 11 футболисти, готови на всичко за крайния успех. ЦСКА може да отстрани румънците, но за целта е нужно задължително да запази мрежата си суха. Лошото е, че продължават да се допускат лековати голове. Силата на отбора е в нападението, а за съжаление в последно време не виждаме истинския Спас Делев, от когото се нуждае ЦСКА. Това момче може много повече и не трябва странични фактори да влияят на представянето му", каза Де-нев.

"Мишел Платини пък още не е вкарал гол и е крайно време това да се случи срещу Стяуа. Очаквам той да бъде един от лидерите на "Васил Левски". Милен Радуканов пък не трябва да се тревожи, а да продължава да работи както до момента. Ясно е, че като даден отбор бие, треньорът ще продължи да го ръководи. Но стане ли обратното - пръв ще обере негативите. Милен да е жив и здрав, че стана треньор на ЦСКА, и да покаже в четвъртък, че заслужава тази чест. Да покаже, че заслужава похвалите, които всички пишат и говорят за него", допълни бившият футболист на 31-кратните шампиони.

Белчев: И за мен това, което се случва е необяснимо