Паднахме с 0:3 от Холандия в евроквалификация за девойки

България загуби с 0:3 от Холандия в среща от европейските квалификации по футбол за девойки до 19 години

България загуби с 0:3 от Холандия в среща от европейските квалификации по футбол за девойки до 19 години. Резултатът на стадиона в град Мездра откри Кинивер Лардиниос в 49-та минута, а само десет минути преди последния съдийски сигнал Ешли Бакер добави други два гола в мрежата на Катрин Златева. Попаденията, довели до крайното 0:3, паднаха в две поредни атаки.

В друга среща от първа група, играна в Тетевен, Норвегия разгроми Хърватия сус 7:1 и оглави класирането с пълен актив от точки след два мача. Холандия също е с шест точки, но с по-лоша голова разлика.

България е на последното място с голова разлика 0:12, а Хърватия е на трета позиция с две отбелязани попадения и също 12 допуснати. България ще играе срещу Хърватия на 22-и септември в Тетевен, а Холандия и Норвегия ще се срещнат в Мездра.