Костадин Хазуров игра при победата на Бней Сахнин срещу Апоел Беер Шева

Отборът на българския нападател спечели с 2:0 визитата си от 17-ия кръг на израелското първенство

Българинът Костадин Хазуров започна като титуляр за своя Бней Сахнин при победата на отбора над Апоел Беер Шева с 2:0 в среща от 17-ия кръг на израелското първенство. Нашият нападател остана на терена почти до самия край на мача, като в 89-ата минута отстъпи мястото си на терена на Пиер Мбемба.

Бней Сахнин поведе с 1:0 в 41-ата минута на провелия се вчера двубоя. Точен за гостите бе Ахмед Касум. Тимът на Хазуров остана с човек по-малко в 57-ата минута, когато Махран Ради бе изгонен. Въпреки това, Бней Сахнин достигна и до втори гол. Това се случи в последната 90-та минута, а крайното 2:0 оформи Хамад Ганайъм.

След победата Бней Сахнин е на 4-ото място в подреждането с 28 точки, докато Апоел Беер Шева е на 14-ата позиция с 14 пункта.

Шльонск с двамата българи направиха важна крачка в битката за титлата (ВИДЕО)

Отборът победи Радомиак с 2:0