Божинов влезе резерва, Верона направи 1:1 в Новара (+ВИДЕО)

Българският нападател се появи в игра в 72-ата минута, но Верона изпусна победата в края

Българският нападател Валери Божинов се появи за Верона  в 72-ата минута на срещата с Новара от 5-ия кръг на първенството в италианската Серия "В", която завърши 1:1. След това равенство Верона е на 4-о място с 9 точки като пропусна възможността да се доближи до лидерите Сасуоло и Ливорно, които имат по 12. Тимът на Новара е на 15-о място с 3 точки.

Домакините откриха резултата още в 6-ата минута чрез Мартиньо, който в наказателното поле овладя пас на Алфредсон и прати топката по земя в мрежата. Ганаецът Масахуду Ал Хасан изравни за гостите от Новара в 85-ата минута.

Божинов влезе на мястото на голмайстора на отбора Даниеле Качия, но пред него не се откриха кой знае какви възможности за гол.