Бенфика надви Бордо във вълнуващ мач (ВИДЕО)

Португалският тим ще играе на четвъртфиналите на Лига Европа, след като спечели реванша срещу Бордо с 3:2

Отборът на Бенфика постигна победа и във втория мач срещу Бордо от осминафиналите на Лига Европа. Португалският тим надделя с 3:2 срещу французите в срещата, която се игра на „Стад Шабан Делма”.

Жардел изведе гостуващия отбор с гол напред в 30-ата минута, а авансът на Бенфика от едно попадение се запази и до почивката на срещата.

Бордо успя да възстанови равенството в 74-ата минута, когато Шеик Диабате отбеляза за 1:1, но само минута по-късно Оскар Кардосо отново изведе Бенфика с попадение напред, отбелязвайки за 2:1 в полза на своя тим.

Резултатът стана 2:2 в 90-ата минута, след като Жардел си отбеляза автогол, но с попадение на Оскар Кардосо във 2-ата минута на добавеното време на мача Бенфика грабна победата с 3:2.

Жребият за четвъртфиналите на Лига Европа е в петък (15 март).

Мартино: Очевидно възрастта вече е проблем за Меси