Дебют за вратаря Евтимов на прага на Висшата лига

Българският страж изигра 10 минути за Нотингам Форест при победата с 2:0 над Лийдс

Димитър Евтимов дебютира за „Нотингам форест" в последните 10 минути на гостуването на „Лийдс" в Чемпиъншип, спечелено с 2:0. Българският вратар (на 21 години) влезе на мястото на контузения титуляр Дорус де Врийс и спаси опасно положение в последните секунди.
Евтимов е в „Нотингам" от 4 години, след като бе харесан от треньора на вратарите в школата на клуба Стийв Сътън при турне на отбор от Академия „Христо Стоичков" (Етрополе).

Българинът може да получи голям шанс от съдбата. До края на редовния сезон във второто ниво на английския футбол остават два кръга, а „Нотингам" е седми с 65 т. Класираните от трето до шесто място тимове влизат в плейофите за Висшата лИга.

До края „форест" среща преките конкуренти „Борнемут" и „Брайтън" (който е на шесто място) и с две победи със сигурност ще играе баражи за промоция във Висшата лига.
Гьозтепе за Мъри: Бащите спазват обещанията си (ВИДЕО)