Десподов игра титуляр за ПАОК, отборът му вече е втори (ВИДЕО)

Българинът записа 58 минути

Кирил Десподов игра 58 минути при победата на ПАОК като гост на ПАС Янина с 3:1. Успехът изкачи солунския гранд до втората позиция в таблицата с 10 точки от пет мача.

ПАОК откри резултата още в 4-ата минута. 20-годишният Янис Константелиас отбеляза след подаване на Брандън Томас. В 25-ата минута домакините от Янина изравниха, а точен бе Йоргос Памлидис. Само осем минути по-късно ПАОК отново излезе напред, след като Константелиас вкара второто си попадение в срещата.

Крайният резултат бе оформен в 78-ата минута от Андрия Живкович, който се появи на терена на мястото на Десподов. В следващия кръг отборът на българина ще приеме Волос, докато ПАС гостува на Пансерайкос.