Георги Миланов с едно полувреме в контрола на ЦСКА

Руският гранд направи проверка с норвежкия Молде

Българският полузащитник Георги Миланов игра през първото полувреме в последната контрола на ЦСКА (Москва) срещу норвежкия Молде, която завърши 1:1. Миланов започна като титуляр и създаде две добри възможности за попадение.

В 13-ата минута той насочи топката към ъгъла на наказателното поле, но Кевин Ховланд от Молде спечели въздушния двубой с нападателя на руснаците Ахмед Муса. Четири минути по-късно отново мек пас на бившия играч на Литекс можеше да завърши с гол. Топката беше насочена на далечната греда, Сейду Думбия спечели единоборството с норвежкия бранител, но топката мина в страни от вратата. 10 минути след това Зоран Тошич удари страничната греда до вратаря на Молде Ериян Нюланд.

На почивката старши треньорът на ЦСКА Леонид Слуцкий направи четири смени, като една от тях беше и изваждането на Миланов. Отборите си размениха по два гола във второто полувреме като най-напред в 78-ата бразилецът Агналдо откри резултата за Молде. Само минута след това Константин Базелюк изравни за руския отбор след подаване на Алан Дзагоев.

Гьозтепе на Мъри смачка лидера Еюпспор (ВИДЕО)