Национал пусна четири гола в Саудитска Арабия

Тимът му Ал Тай е на последното 16-о място във временното класиране

Бившият вратар на Локомотив Пловдив Мартин Луков имаше много неприятно изживяване в Саудитска Арабия. Стражът получи 4 гола при поражението на неговият тим Ал Тай с 0:4 като гост на Ал Раед в двубой от 11-ия кръг на местната Суперлига.

За първи път след трансфера му от "Лаута" Луков регистрира толкова попадения в мрежата си. До момента националът има 9 двубоя за Ал Тае с пълни 90 минути на терена и една "суха" мрежа.

Домакините от Ал Раед поведоха чрез Рене в 26-ата минута, а след почивката Едер се разписа два пъти, а Карим Ел Беркауи добави още един гол.

Веднага след мача ръководството на Ал Тай взе решение да уволни треньора Зоран Манулович, като все още не е назначен негов заместник.

Ал Тай е на последното 16-о място във временното класиране с актив от 7 точки, колкото има и предпоследният Ал Таавун.
Изчислено: Мъри спечели 70% от мачовете с Гьозтепе

Станимир Стоилов изпълни успешно мисията и върна отбора в елита

Шльонск с Петков и Петров се издъни срещу Рух и се сбогува с надеждите си за титлата (ВИДЕО)

Отборът на българите загуби с 2:3

Боруков се отпуши в Португалия, откри головата си сметка за Маритимо (ВИДЕО)

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)