Страхил Попов с асистенция при победа на Касъмпаша

Тимът на българина заема 11-о място в класирането

Касъмпаша започна годината с важна победа над гостуващия Аланияспор. Сериозна заслуга за това има и българският национал Страхил Попов, който се отчете с асистенция за драматичния успех с 3:2.

Двубоят не започна за домакините. Още в 15-ата минута те получиха гол, дело на Ефеджан Караджа. В 22-ата Попов центрира от десния фланг и Самюел Едуок възстанови равенството с глава.

В края на полувремето Аланияспор получи дузпа, реализирана от Емра Акбаба. След почивката натискът на Касъмпаша даде резултат и Едуок вкара за 2:2 в 71-ата минута, а в 87-ата Мбайе Диане довърши обрата.

Малко преди победното попадение Мамаду Фофана от гостите получи червен картон.

Касъмпаша заема 11-о място в класирането с 22 точки, колкото има и Малатияспор.

Начело е Истанбул ББ с 36 точки, пред Галатасарай с 35 и Фенербахче с 33. Шампионът Бешикташ е 4-и с 30 точки.
Шльонск с Петков и Петров се издъни срещу Рух и се сбогува с надеждите си за титлата (ВИДЕО)

Отборът на българите загуби с 2:3

Боруков се отпуши в Португалия, откри головата си сметка за Маритимо (ВИДЕО)

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)