Столичани спечелиха с 3:1 визитата си на Криля Советов

Отборът на ЦСКА (Москва) победи като гост Криля Советов с 3:1 в мач от 24-ия кръг на първенството на Русия.

Българският национал Георги Миланов бе титуляр за ЦСКА, като игра цял мач и получи жълт картон. В 66-ата минута българинът бе официално предупреден, след като реагира по-бурно след свой пропуск пред вратата на Криля Советов.

ЦСКА реши всичко още в началните минути. Зоран Тошич откри в 4-ата мин., а три по-късно Сейду Думбия направи 2:0.

Малко след почивката отново сърбинът бе точен за 3:0. Почетното попадение на домакините бе дело на Алан Чочиев.

Така ЦСКА е на трето място с 46 точки, на една от Зенит, но и с мач повече от шампионите.

Гьозтепе на Мъри смачка лидера Еюпспор (ВИДЕО)