Джакпотът пак не падна

Джакпотът пак не падна

Сума от 6 092 000 лева се очаква да се натрупа за следващия тираж, който ще се тегли тази неделя

Джакпотът за пореден път оцеля при днешното теглене на тиражите на Български спортен тотализатор. Сума от 6 092 000 лева се очаква да се натрупа за следващия тираж, който ще се тегли тази неделя.

Късметлийската комбинация във второ теглене на 6/49, където ще се натрупа вече 2-рият по големина джакпот в цялата история на тотото, се състоеше от числата 1, 2, 8, 16, 21, 33.

Печелившата комбинация в първо теглене на същата игра 5, 10, 13, 16, 33, 43 също не беше уцелена от играчите и така и този джакпот оцеля, като за следващия тираж се очаква да достигне 1 198 000 лева.

Джакпотът в първо теглене на 6/49 се трупа вече 37 тиража. Така общата сума в най-старата игра ще мине 7 000 000 лева.

Рамазанов остана без апартамент във Велико Търново

Община Велико Търново взе решение да отнеме апартамента, предоставен през 2024 г. на олимпийския шампион Магомед Рамазанов, съобщава bTV

Йоана Илиева остана на крачка от медал на Европейското по фехтовка

23-годишната софиянка загуби на четвъртфиналите от французойка и остана 7-ма

Антъни Джошуа гледа мач на Радослав Росенов

Българският боксьор се бие в Акра

Олимпийският шампион по скокове на батут на лагер в България

Президентът на Българската федерация по скокове на батут се похвали още, че през следващата седмица очаква да бъдат преведени средствата за изграждането на нова зала в Ямбол и строителството да започне.

Руските гимнастички могат да се състезават на международни състезания

Но те отказват на принципа "един за всички, всички за един"

11 българи ще се борят за медали на Европейското първенство по фехтовка

Единадесет българи ще играят за медалите на Европейското първенство по фехтовка за мъже и жени, което започва утре в Генуа (Италия).

Юлияна Янева се завръща на тепиха

Европейската шампионка по борба при жените Юлияна Янева, която дълго време лекуваше травма,  се връща за държавния личен-отборен шампионат в Пловдив

Тихомир Иванов пети в Кошице

Ян Щефела триумфира с 228 см

Балчик ще бъде домакин на престижна ветроходна регата

Балчик ще бъде домакин от 26 до 29 юни на международна регата Ultramarine Balchik Match Race от календара на European Match Race Tour (EMRT)