Ветроходец забърса скандалната Мис Русе

Ветроходец забърса скандалната Мис Русе

Скандалната Мис Русе 2010 Адриана Секуличка, която влезе в модната история като първата миска, върнала короната си, се забавлява със засукани красавици във фолк клуб край морето.

Скандалната Мис Русе 2010 Адриана Секуличка, която влезе в модната история като първата миска, върнала короната си, се забавлява със засукани красавици във фолк клуб край морето.
 
Адриана се бе настанила в близост до несебърския бизнесмен и председател на федерацията по ветроходство Чавдар Александров. Тя открито флиртуваше и вдигаше наздравици със скъпо шампанско. Отскоро "грозното пате" не се спира от светски прояви и е чест парти гост.
 
Според клюкари тя е наела за свой пиар светския хроникьор Евгени Минчев, който дава мило и драго да налага своето протеже. Негова е идеята да запознава миската с богатите и известните.

"7 дни спорт"

Премиерът и спортният министър инспектираха зала по борба, направена за 40 дни

Правителството отпусна 2 млн. лв. за съоръжението, което ще се използва от клубовете по борба на ЦСКА

Зам.-министър Младенов: Високите стандарти, които поставяме в работата си с младите са наш приоритет

Придобиването на „Знак за качество“ е международно признание, което допринася за припознаването на центровете на местно и европейско ниво и ги подпомага в реализирането на  целите им.

Продължава забраната на атлети от Русия и Беларус за участие в международни състезания

Световната атлетическа федерация се придържа стриктно към политиката си на изключване на атлетите от Русия и Беларус в международни състезания, което включва и започващото Световно първенство в събота в Токио, предаде ДПА.

Два тиража подред, двама тото милионери

Над 20 милиона и 700 хиляди лева печалби само през август

В Испания: Удвояват охраната за финала на Обиколката на Испания в Мадрид

Общинската полиция ще има повече от 800 служители, които ще заемат позиции по дължината на цялото трасе

Рамазанов отрече категорично, че ще сменя националността

"Планирам октомври месец да започна рехабилитация, която ще проведа в Германия"

Шестима българи на турнир по бадминтон в Белгия

Шестима състезатели ще представят България на международния турнир по бадминтон за мъже и жени, който ще се проведе в Льовен (Белгия) от 10 до 13 септември.

Антоанета Стефанова постигна нов успех в Самарканд, Узбекистан

Българката се наложи с черните фигури над Гулдона Каримова

Герайнт Томас сложи край на кариерата си в колоезденето

Той завършва 20-годишна кариера в спорта