Жак Рох в България

Жак Рох в България

Президентът на Международния олимпийски комитет Жак Рох пристигна на посещение в България. Първият човек в олимпийското движение кацна на летище „София” в 12.30 часа и излезе пред журналистите, придружаван от президента на БОК Стефка Костадинова и от председателя на ДАМС Весела Лечева.

Президентът на Международния олимпийски комитет Жак Рох пристигна на посещение в България. Първият човек в олимпийското движение кацна на летище „София” в 12.30 часа и излезе пред журналистите, придружаван от президента на БОК Стефка Костадинова и от председателя на ДАМС Весела Лечева.

 

След това Рох и кметът на София Бойко Борисов обсъдиха днес възможността българската столица да се кандидатира за домакин на зимните младежки олимпийски игри през 2016-а година.

“Феникс на доброто” закупи самолетните билети за Европейското първенство за спортисти със Синдром на Даун в Чехия

“Феникс на доброто” е благотворителната инициатива на фонд “2BFF” и 8888.bg

България загуби с дузпи финала на Европейското по водна топка за юноши

Франция спечели трофея

Сериозен успех за България на Европейското по конен спорт

Елиза Чолакова завърши на 12-то място в крайното класиране на юношеското Европейско първенство по конен спорт в Рийзенбек, Германия.

Антоанета Стефанова загуби за втори път от Лей Тинцзие

Това сложи край на българското участие на Световната купа по шахмат

Станка Златева отговори на нападките на Кирил Милов

Председателят на БФ Борба с позиция

Белгиец спечели IX етап от „Тур дьо Франс“

Погачар остава на върха в генералното класиране

Петър Мицин спечели финала на 400 м свободен стил

Петър Мицин спечели с лекота финала на коронната си дисциплина 400 метра свободен стил на Държавното първенство по плуване на басейн "Диана" в София

Погачар отново е лидер на Тур дьо Франс

Тадей Погачар се върна на върха в генералното класиране на Тур дьо Франс, след като спечели седмия етап от надпреварата

Ватерполистите ни с пет победи от пет мача на Европейското първенство

Националният отбор на България по водна топка за юноши  постигна пета поредна победа и завърши на първо място в група А на Европейското първенство по водна топка до 16 години, дивизия 1, което се провежда в Любляна, Словения.