Дубълът на Славия би Локо (Мездра)

Дублиращият отбор на Славия победи с 3:0 Локомотив Мездра в мач, който се игра тази сутрин на изкуствения терен на стадиона в Овча Купел.

По програма двубоят трябваше да се играе в неделя, но тъй като стадион Славия е зает за двубоя от А група между Левски и Миньор Перник, мачът на резервните отбори беше преместен за днес.

Футболистите на Асен Букарев стояха далече по-добре на терена, като заслужено победиха. Резултатът бе открит още в третата минута, когато гол за белите отбеляза Сантяго Фреан. В 24-ата минута Гонев пропусна да реши мача рано-рано, след като влезе в пеналта и стреля диагонално, но вратарят на гостите успя да избие, съобщава "Дарик".

Две минути по-късно Боян Табаков от Локомотив Мездра излезе сам срещу Кунчев, но шутът му прехвърли вратата.

В 81-ата минута Христо Николов проби отляво и вкара втория гол за Славия. Минута преди края бе отсъдена дузпа за белите за нарушение срещу Генлдер. Потърпевшият изпълни сам, вратарят на Локомотив успя да избие, но при добавката Гендлер все пак успя да направи крайния резултат класически.

Мачът бе изгледан от президента на Славия Венцислав Стефанов, както и старши треньора на първия отбор Велислав Вуцов.

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група