Арсенал разгроми ПСЖ (ВИДЕО)

"Топчиите" с убедителен успех в Сингапур

Арсенал разгроми Пари Сен Жермен в контрола, част от турнира International Champions Cup в Сингапур. "Топччиите" се наложиха с повече от категоричното 5:1.

В 13-ата минута Обамеянг и Йозил излязоха в ситуация двама на един, като германецът завърши точно за 1:0. Това се оказа и единственото попадение за първото полувреме, въпреки че съперниците имаха по няколко положения.

В 60-ата минута Кристофер Нкунку изравни. Младокът бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Сеад Коласинак срещу Уеа.

В 67-ата минута Емил Смит-Роуи асистира на Лаказет, който бе точен за 2:1.

Само 240 секунди по-късно Арсенал си подпечата победата с точен удар на Лаказет за 3:1.

2 минути преди края на редовните 90, Холдинг покачи на 4:1. Окончателният разгром над ПСЖ пък бе оформен от Нкетия в последната минута.

АРСЕНАЛ: Лено, Белерин, Мустафи, Сократис, Коласинак, Елнени, Гендузи, Иуоби, Мхитарян, Йозил, Обамеянг

ПСЖ: Буфон, Мбе Со, Жоржен, Риман, Нсоки, Диара, Нкунку, Рабио, Бернед, Туфики, Уеа