Бербатов гледа ЦСКА - Локо Пд

В петък Митко реализира двата гола за монегаските при успеха с 2:0 над Тулуза

Димитър Бербатов изгледа мача ЦСКА - Локо Пд, макар и от Франция. Нападателят се отдаде на почивка в съботния следобед, след като изигра нов силен мач за своя Монако.

В петък Бербатов реализира двата гола за монегаските при успеха с 2:0 над Тулуза. Вчера пък Бербо публикува снимка, над която написа:

"След хубавата победа в петък и двата гола за мен сега е ден за почивка и възможност да погледам български футбол".

На заден фон се вижда и телевизорът, на който върви срещата на армейците с Локо Пловдив. Настоящият сезон започна трудно за Бербатов, като той дълго време не успяваше да намери своята форма.

Нападателят обаче вкара 3 гола в последните 2 мача за първенство и в 12 участия от началото на шампионата вече има 5 попадения.

Рой Кийн: Халанд е разглезено момченце

Легендата на Ман Юнайтед нападна острието на "гражданите"

Луис Енрике преди реванша с Борусия: Просто искаме да победим